INTERFERTILITY · פונדקאות

מגוון שירותים במדינת היעד

סיוע במדינת היעד.

על אף השונות בין המדינות, כל התכניות מציעות סדרת שירותים בסיסיים דומים.
מרפאה לטיפולי פוריות
אחד המפתחות להצלחה הוא צוות רפואי מצוין בעל שיעורי הצלחה מהגבוהים ביותר שניתן להשיג. המחלקה הביו-רפואית של INTERFERTILITY מבקרת את המעבדות ומוודאת כי שיעורי ההצלחה בפועל יהיו הגבוהים ביותר.

סוכנות

INTERFERTILITY בחרה בסוכנויות היעילות ביותר למציאת פונדקאיות בעלות מוטיבציה אשר נמצאות בסביבה אישית ומשפחתית מתאימה. הסוכנות אחראית להציג לנו מועמדות אשר עברו סינון ראשוני. לאחר בחירת המועמדת הסופית, מארגנת הסוכנות את כל הפגישות ומעניקה את כל התמיכה הדרושה כדי שהיא תמיד תהיה מוגנת.

משרד עורך דין

לפני תחילת התהליך חייבים האם הפונדקאית וההורים המיועדים לחתום על חוזה שבו ייקבעו באופן ברור כל המאפיינים, התמורה שתקבל הפונדקאית וההחלטות שיתקבלו מול כל תקרית אפשרית. בנוסף לסיוע המשפטי שיקבלו ההורים המיועדים באמצעות עורכי הדין של INTERFERTILITY בישראל, הם יצטרכו להעזר גם בשירותיו של משרד עורכי הדין במדינת היעד. INTERFERTILITY עובדת עם עורכי הדין המנוסים ביותר בכל מדינה, בעלי שם ברמה הלאומית והבין-לאומית.

מרפאה לטיפולי פוריות

אחד המפתחות להצלחה הוא צוות רפואי מצוין בעל שיעורי הצלחה מהגבוהים ביותר שניתן להשיג. המחלקה הביו-רפואית של INTERFERTILITY מבקרת את המעבדות אין סיטו, מציעה טיפולים רפואיים ומוודאת כי שיעורי ההצלחה בפועל יהיו הגבוהים ביותר.

למה אנחנו הבחירה האידיאלית

מקצועיות

ב- INTERFERTILITY עובד צוות המומחים הטוב ביותר, צוות בעל ניסיון עשיר בפונדקאות. עם INTERFERTILITY תוכלו ליהנות מסיוע של צוות המתמחה במשפטים, ברפואת נשים/מיילדוּת, בביולוגיה, בפסיכולוגיה וביחסים בין-לאומיים. אנו אחראים באופן אישי למציאת האימהות הפונדקאיות והתורמות הטובות ביותר עבור לקוחותינו; ואנו מפקחים על כל פרט ופרט בתהליך כדי שלא תצטרכו לדאוג לשום דבר.

אחריות ויושר בעניין הסיכונים

פונדקאות היא טיפול הפוריות המורכב ביותר; נסביר לכם באופן פתוח על אודות הערבויות והסיכונים העומדים בפניכם בהתאם לתכנית שתבחרו בין תכניותינו ושבאמצעותה תרצו להפוך להורים.

חוקיות

INTERFERTILITY ישראל היא חברה רשומה בישראל המציעה את שירותה במסגרת הסכם. אם יש לכם תלונה או טענה על שירותנו תוכלו לממש אותן גם בישראל הדבר הכרחי במיוחד בתחום שבו קמות ונעלמות סוכנויות באופן תדיר, מה שגורם להפסד החסכונות של ההורים המיועדים.

חיסכון

לקוחות INTERFERTILITY חוסכים כ-20% בממוצע ביחס לאלה אשר פונים באופן עצמאי למדינת היעד. לא רק מכיוון שבתכניות רבות אנו מציעים מחירים בלעדיים, אלא גם כי תכנון נכון של התהליך נכון מאפשר המענות להימנע מהוצאות על נסיעות ובדיקות מיותרות, ומכפיל את שיעור ההצלחה כבר בניסיון הראשון. אנו מתחייבים להשוות יחד עמכם ובפרוטרוט את העלויות הסופיות מול כל תכנית אחרת שתמצאו.

שקיפות

אתם תדעו מי אנשי המקצוע אשר יסייעו לכם להפוך להורים, לאן מגיע כל יורו ומה הם הצעדים שאנו נוקטים כדי שדרככם תהיה מוצלחת ביותר. ותדעו זאת עוד לפני תחילת התהליך, ללא שום צורך בהשקעה עד שתהיו שלמים לגמרי עם החלטתכם.

ניסיון

INTERFERTILITY היא אחת החברות המובילות בפונדקאות. אל תהססו לבקש מאתנו את פרטי הקשר של משפחות מאושרות שכבר סיימו את התהליך אתנו. אנו עובדים עם המרפאות הטובות בעולם וכבר פתרנו בהצלחה כל אחת מהתקריות הבלתי-צפויות שעלולות להופיע בדרך. אתם תהיו בידיים הטובות ביותר

Nombre

Email

Telefono

Mensaje

Please wait...

צור אתנו קשר

תוכל להתקשר או למלא את הטופס והיועצים שלנו ייצרו אתך קשר על מנת להדריך אותך ולענות לכל שאלה בנוגע לתהליך הפונדקאות ובנוגע לשירותים ש-INTERFERTILITY  יכולה להציע לך.